online site builder

WORDPRESS POMOC

- Perfekcyjne rozwiązania -

Wordpress-pomoc - polskie wsparcie - polskie usługi.
Wszystko dla Twojego bloga, strony www i sklepu w jednym miejscu!
Jesteśmy polską firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem!


Wordpress jest najpopularniejszym i jednym z najprostszych narzędzi do prowadzenia bloga. Daje również swobodę tworzenia wielu różnych stron www, a nawet sklepu internetowego ponieważ oferuje użytkownikom nieograniczone i wszechstronne rozwiązania! 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wordpress i Woocommerce - wszystkie usługi w jednym miejscu!

Mobirise

Programujemy, kodujemy.

Mamy już ponad 20 lat doświadczenia i rozwoju w programowaniu i kodowaniu zarówno www jak i innych systemów.  Jesteśmy gotowi i otwarci na każde wyzwanie.

Mobirise

Projektujemy, tworzymy.

Projektujemy wizerunki serwisów od podstaw lub dostosowujemy wybrane przez Klienta szablony do jego upodobań i wymogów. Tworzymy piękną oprawę do Twojego biznesu.

Mobirise

Wspieramy, pomagamy.

Oferujemy pełne zaplecze wsparcia i pomocy do wszystkich usług jakie świadczmy i każdego oprogramowania jakie znajduje się w naszej ofercie. Bezpieczeństwo to podstawa!

Mobirise

Hostujemy, administrujemy.

Niezawodny serwer i dobre wsparcie administratora to połowa sukcesu. Dlatego wszystkie usługi związane z hostingiem opieramy o sprawdzone i pewne rozwiązania.

Mobirise

Analizujemy, wyceniamy.

Zaplanowałeś biznes i nie wiesz z jakimi kosztami musisz się liczyć? Wystarczy, że przedstawisz nam swoją wizję a my wykonamy kompleksową analizę wdrożenia lub estymację.

Mobirise

Przyjedź, zadzwoń, napisz.

Działamy w sieci lecz nie jesteśmy firmą - duchem. Zapraszamy do naszej siedziby, na pyszną kawę, do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi konsultantami.

Wordpress-pomoc, pracuj tak jak lubisz!

Fajnie, że do nas trafiłeś :) Bo nie ma znaczenia czy szukasz narzędzia do prowadzenia strony firmowej, czy prywatnego bloga, czy masz już Wordpress i chcesz uruchomić dodatkowo sklep internetowy, czy potrzebujesz pomocy. My już mamy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Niezawodny serwer i dobre wsparcie to połowa sukcesu. Dlatego usługi związane z hostingiem opieramy o sprawdzone i pewne rozwiązania.

Łatwo i szybko

Niezależnie od tego czy masz już sklep lub stronę czy dopiero planujesz je uruchomić z nami zrobisz to na prawdę prosto, szybko i niedrogo.

Mobirise

Niesamowite możliwości

Popularność Wordpress wynika z jego olbrzymiego potencjału. Ty też korzystaj bez ograniczeń z zasobów tego skryptu i naszego wsparcia.

Z naszym wsparciem do Wordpress i Woocommerce żaden problem nie pozostanie nierozwiązany. Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Wordpress w liczbach

Myślimy, że nie trzeba już nikogo przekonywać do tego rozwiązania, a jeśli jesteś jeszcze niezdecydowany liczby przemówią najlepiej :)

25%

wszystkich stron w sieci to Wordpress.

15

sklepów online to Woocommerce.

89%

klientów uważa, że są proste i bezpieczne.

92

użytkowników poleca obydwa systemy.

Adres: 

Wordpress Polska
Poskwitów 138C,
32-095 Iwanowice,
Otwarte: Pon - Pt 9:00 - 16:00

Kontakt:

support@wordpress-pomoc.pl
telefon: +48 (12) 684-06-06
telefon: +48 505-479-205

Linki:

WooCommerce
PrestaShop
Wsparcie i pomoc
Oferta hostingu 

Feedback

Prześlij nam swoje pytania i sugestie, albo raport o zauważonych błędach. Wszelkie opinie będą mile widziane :)